fotografia kulinarna – zdjęcia jedzenia

Pragniesz należycie wyeksponować swoje dania? A może kochasz gotować i zastanawiasz się jak zachować wspomnienia swoich kulinarnych dzieł sztuki oraz wzbudzić zachwyt swoim kunsztem kulinarnym? Jestem fotografem specjalizującym się w fotografii kulinarnej i od lat pomagam swoim klientom wydobyć smak i piękno potraw za pomocą utrwalonego obrazu fotografii. Wykonuję profesjonalne zdjęcia jedzenia, napojów i potraw dla szerokiego grona firm gastronomicznych i klientów indywidualnych. Dysponuję nie tylko niezbędną wiedzą i doświadczeniem, ale także profesjonalnym sprzętem fotograficznym gwarantujący uzyskanie zadowalających ujęć wszelki smakowitości. Do swojej pracy podchodzę kompleksowo realizując wszystkie etapy sesji fotograficznej – od stylizacji, wykonanie zdjęć, po postprodukcję.

Podczas wieloletniej pracy, podejmowałem się realizacji różnorodnych, nawet tylko najbardziej wymagających, zleceń. Dlatego też dzisiaj oferuję wykonanie szerokiej gamy zdjęć o tematyce kulinarnej;
zdjęcia jedzenia, składników, owoców, warzyw i napojów
– zdjęcia do kart menu
– zdjęcia przeznaczone do przepisów (wydawanych w formie cyfrowej lub tradycyjnej)
– zdjęcia do książek, katalogów, czasopism oraz witryn internetowych
– zdjęcia dla klientów indywidualnych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami.

fotografia produktowa

Jak doskonale wiemy prezentacja potrawy jest równie ważne jak jej smak. Ludzie zwracają coraz większą uwagę na wygląd i warstwę prezentacyjną. Dlatego tak ważne jest, by opis potrawy uzupełnić o atrakcyjną fotografię. Dobre zdjęcie musi jednak wyróżniać się na tle konkurencji, dlatego indywidualnie do każdego zlecenia dobieram odpowiednie tło, akcesoria oraz oświetlenie, aby fotografowane potrawy wyglądały jak najlepiej i najbardziej apetyczniej. Zachęcam do zapoznania się z prezentowanymi na stronie zdjęciami mojego autorstwa, a w razie chęci rozpoczęcia współpracy proszę o kontakt.

 

 

 

 

 

 

 

Wybrane nowe aranżacje